| Merknaam: | RUYA |
| Moq: | 1 Instellen |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 2-3 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De eenassige elektrische draaitafel is een speciale precisieapparatuur met functies zoals snelheid, positie en swing, ontwikkeld voor onderzoekstests, productiefoutopsporing, testen en kalibratie van glasvezelgyroscopen en IMU's. Het heeft stabiele prestaties, betrouwbare werking, eenvoudige bediening, gemakkelijke draagbaarheid, lage kosten en andere kenmerken. De apparatuur kan ook worden gebruikt voor experimentele tests van andere traagheidscomponenten en eenheden.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 30 kg |
| Tafeldiameter | Ф300mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van as | ±2″ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±2″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | ±0,0001°/s~±500°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | ≥100°/s² |
| Merknaam: | RUYA |
| Moq: | 1 Instellen |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten kist |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De eenassige elektrische draaitafel is een speciale precisieapparatuur met functies zoals snelheid, positie en swing, ontwikkeld voor onderzoekstests, productiefoutopsporing, testen en kalibratie van glasvezelgyroscopen en IMU's. Het heeft stabiele prestaties, betrouwbare werking, eenvoudige bediening, gemakkelijke draagbaarheid, lage kosten en andere kenmerken. De apparatuur kan ook worden gebruikt voor experimentele tests van andere traagheidscomponenten en eenheden.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 30 kg |
| Tafeldiameter | Ф300mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van as | ±2″ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±2″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | ±0,0001°/s~±500°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | ≥100°/s² |