| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | DT160-A |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 2-3 MAANDEN |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De DT160-A elektrische draaitafel met één as is in de eerste plaats ontworpen voor testen, productiefoutopsporing en onderhoudskalibratie van indexeringsfouten van de solver. Het bedient hoekpositie- en snelheidsfunctionele testtoepassingen met stabiele prestaties, betrouwbare werking en een eenvoudige gebruikersinterface. De apparatuur is ook geschikt voor het experimenteel testen van andere traagheidscomponenten en apparaten.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 30 kg |
| Tafeldiameter | Ф160mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van as | ±3″ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±3″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | ±0,0001°/s~±300°/s |
| Tariefresolutie | 0,0001°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | ≥50°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | DT160-A |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De DT160-A elektrische draaitafel met één as is in de eerste plaats ontworpen voor testen, productiefoutopsporing en onderhoudskalibratie van indexeringsfouten van de solver. Het bedient hoekpositie- en snelheidsfunctionele testtoepassingen met stabiele prestaties, betrouwbare werking en een eenvoudige gebruikersinterface. De apparatuur is ook geschikt voor het experimenteel testen van andere traagheidscomponenten en apparaten.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 30 kg |
| Tafeldiameter | Ф160mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van as | ±3″ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±3″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | ±0,0001°/s~±300°/s |
| Tariefresolutie | 0,0001°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | ≥50°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |