| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | DT300-AS |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 2-3 MAANDEN |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Kleine elektrische draaitafels zijn ontworpen voor functionele testen van precisiecomponenten, met inbegrip van snelheids- en positiemetingen van componenten.
Hoekpositiefunctie:De software bepaalt de hoekpositie van het doel, de startversnelling en de maximale snelheid om de rotatie van de draaitafel naar de doelpositie te regelen.
Hoekfrequentiefunctie:De software stelt de doelfrequentie en de startversnelling in om de draaitafel constant te bedienen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht van de lading | 5 kg |
| Diameter van de tafel | F300 mm |
| Platheid van tafel | 0.02 mm |
| Tabelverloop | 0.02 mm |
| Rotatie-nauwkeurigheid van as | ± 3′′ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ± 3′′ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ± 2′′ |
| Tariefbereik | ±0.0001°/s~±500°/s |
| Rate Resolution | 0.0001°/s |
| Precisiteit van het tarief | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10−5 (gemiddeld 360°) |
| Maximale hoekversnelling | ≥ 100°/s2 |
| Gebruikers slip ring | Aanpasbaar |
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | DT300-AS |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Kleine elektrische draaitafels zijn ontworpen voor functionele testen van precisiecomponenten, met inbegrip van snelheids- en positiemetingen van componenten.
Hoekpositiefunctie:De software bepaalt de hoekpositie van het doel, de startversnelling en de maximale snelheid om de rotatie van de draaitafel naar de doelpositie te regelen.
Hoekfrequentiefunctie:De software stelt de doelfrequentie en de startversnelling in om de draaitafel constant te bedienen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht van de lading | 5 kg |
| Diameter van de tafel | F300 mm |
| Platheid van tafel | 0.02 mm |
| Tabelverloop | 0.02 mm |
| Rotatie-nauwkeurigheid van as | ± 3′′ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ± 3′′ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ± 2′′ |
| Tariefbereik | ±0.0001°/s~±500°/s |
| Rate Resolution | 0.0001°/s |
| Precisiteit van het tarief | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10−5 (gemiddeld 360°) |
| Maximale hoekversnelling | ≥ 100°/s2 |
| Gebruikers slip ring | Aanpasbaar |