|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | DT1000-A |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 2-3 MAANDEN |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De DT1000-A draaitafel met elektrische snelheidspositie met één as heeft een mechanische assysteemstructuur met één as en een tafeltype. Het is voornamelijk ontworpen voor het testen van traagheidscomponenten zoals gyroscopen en versnellingsmeters. Deze draaitafel biedt meerdere functies, waaronder positie- en snelheidsregeling, en kan de draaitafel automatisch bedienen terwijl gegevens worden verzameld.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 300 kg |
| Tafeldiameter | Ф1000mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van as | ±3″ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±3″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | ±0,0001°/s~±1000°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | ≥100°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | DT1000-A |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De DT1000-A draaitafel met elektrische snelheidspositie met één as heeft een mechanische assysteemstructuur met één as en een tafeltype. Het is voornamelijk ontworpen voor het testen van traagheidscomponenten zoals gyroscopen en versnellingsmeters. Deze draaitafel biedt meerdere functies, waaronder positie- en snelheidsregeling, en kan de draaitafel automatisch bedienen terwijl gegevens worden verzameld.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 300 kg |
| Tafeldiameter | Ф1000mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van as | ±3″ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±3″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | ±0,0001°/s~±1000°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | ≥100°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |