|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | DT200-B |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 2-3 MAANDEN |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De DT200-B uiterst nauwkeurige testdraaitafel met één as is ontworpen om uitzonderlijke rotatiereferentie te bieden tijdens testwerkzaamheden. Dit systeem beschikt over een hoge precisie, een stabiele constructie, aanpassingsvermogen aan verschillende belastingsvereisten en automatische centreermogelijkheden.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 10 kg |
| Tafeldiameter | Ф240mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van as | ±3″ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±5″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±5″ |
| Tariefbereik | ±0,0001°/s~±200°/s |
| Tariefresolutie | 0,0001°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | ≥100°/s² |
| Structuur | Voor zowel horizontaal als verticaal gebruik |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | DT200-B |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De DT200-B uiterst nauwkeurige testdraaitafel met één as is ontworpen om uitzonderlijke rotatiereferentie te bieden tijdens testwerkzaamheden. Dit systeem beschikt over een hoge precisie, een stabiele constructie, aanpassingsvermogen aan verschillende belastingsvereisten en automatische centreermogelijkheden.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 10 kg |
| Tafeldiameter | Ф240mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van as | ±3″ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±5″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±5″ |
| Tariefbereik | ±0,0001°/s~±200°/s |
| Tariefresolutie | 0,0001°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | ≥100°/s² |
| Structuur | Voor zowel horizontaal als verticaal gebruik |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |