| Merknaam: | RUYA |
| Moq: | 1 INSTELLEN |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 3 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De elektrische draaitafel met twee assen heeft twee graden van bewegingsvrijheid op de azimut-as (X) en de toonhoogte-as (Y).Deze tafel twee-dimensionale precisie test apparatuur wordt voornamelijk gebruikt voor het testen en kalibreren van de positie, snelheid, schommeling en andere functies van traagheidsapparaten en -componenten.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Gewicht van de lading | 20 kg |
| Diameter van de tafel | F450 mm |
| Platheid van tafel | 0.02 mm |
| Tabelverloop | 0.02 mm |
| Rotatie-nauwkeurigheid van twee-assen | ± 2′′ |
| Perpendiculariteit van de dubbele as | ± 2′′ |
| Snijpunt van de dubbele as | F0,5 mm diameter bal |
| Positioneringsfout van hoekpositie | Buitenframe: ±2′′ Innerlijk frame: ±2′′ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ± 2′′ |
| Tariefbereik | Inwendige frame: 0,01°/s ~ 1000°/s Buitenkader: 0,01°/s ~ 500°/s |
| Precisiteit van het tarief | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (1° gemiddeld) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (10° gemiddeld) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (gemiddeld 360°) |
| Maximale hoekversnelling | Inwendige frame: ≥ 500°/s2 Buitenframe: ≥ 200°/s2 |
| Gebruikers slip ring | Aanpasbaar |
| Gewicht | ≤ 200 kg |
| Merknaam: | RUYA |
| Moq: | 1 INSTELLEN |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten kist |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De elektrische draaitafel met twee assen heeft twee graden van bewegingsvrijheid op de azimut-as (X) en de toonhoogte-as (Y).Deze tafel twee-dimensionale precisie test apparatuur wordt voornamelijk gebruikt voor het testen en kalibreren van de positie, snelheid, schommeling en andere functies van traagheidsapparaten en -componenten.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Gewicht van de lading | 20 kg |
| Diameter van de tafel | F450 mm |
| Platheid van tafel | 0.02 mm |
| Tabelverloop | 0.02 mm |
| Rotatie-nauwkeurigheid van twee-assen | ± 2′′ |
| Perpendiculariteit van de dubbele as | ± 2′′ |
| Snijpunt van de dubbele as | F0,5 mm diameter bal |
| Positioneringsfout van hoekpositie | Buitenframe: ±2′′ Innerlijk frame: ±2′′ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ± 2′′ |
| Tariefbereik | Inwendige frame: 0,01°/s ~ 1000°/s Buitenkader: 0,01°/s ~ 500°/s |
| Precisiteit van het tarief | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (1° gemiddeld) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (10° gemiddeld) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (gemiddeld 360°) |
| Maximale hoekversnelling | Inwendige frame: ≥ 500°/s2 Buitenframe: ≥ 200°/s2 |
| Gebruikers slip ring | Aanpasbaar |
| Gewicht | ≤ 200 kg |