| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 2ST580-AH |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 3-4 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 2ST580-AH tweeassige handmatige digitale displaypositiedraaitafel met lift is ontworpen voor statische standsimulatie van de twee vrijheidsgraden van de binnen- en buitenringen van proefstukken, afzonderlijk of gelijktijdig. Dit precisie-instrument is ook geschikt voor het detecteren van hoekuitvoernauwkeurigheid en kalibratie van teststukcomponenten.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 40 kg |
| Tafeldiameter | Ф580mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van dubbele as | ±3″ |
| Loodrechtheid van dubbele as | ±3″ |
| Snijpunt van dubbele as | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | Buitenframe: ±5″ Binnenframe: ±5″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Hoek roterend bereik | Binnenframe: continue rotatie Buitenframe: ±90° |
| Weergavemodus | Graad: 0,0000-359,9999° Graden, minuten en seconden: 0°0′0″-359°59′59″ Radiaal: 0,0000-6,2832 |
| Weergaveresolutie | 0,0001° |
| Liftbereik | 200 mm |
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 2ST580-AH |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 2ST580-AH tweeassige handmatige digitale displaypositiedraaitafel met lift is ontworpen voor statische standsimulatie van de twee vrijheidsgraden van de binnen- en buitenringen van proefstukken, afzonderlijk of gelijktijdig. Dit precisie-instrument is ook geschikt voor het detecteren van hoekuitvoernauwkeurigheid en kalibratie van teststukcomponenten.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 40 kg |
| Tafeldiameter | Ф580mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van dubbele as | ±3″ |
| Loodrechtheid van dubbele as | ±3″ |
| Snijpunt van dubbele as | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | Buitenframe: ±5″ Binnenframe: ±5″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Hoek roterend bereik | Binnenframe: continue rotatie Buitenframe: ±90° |
| Weergavemodus | Graad: 0,0000-359,9999° Graden, minuten en seconden: 0°0′0″-359°59′59″ Radiaal: 0,0000-6,2832 |
| Weergaveresolutie | 0,0001° |
| Liftbereik | 200 mm |