|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 2DT1000GZ |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 3-4 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Specificatie | Parameter |
|---|---|
| Werkbereik voor hoekpositie (mechanisch) | Azimut: ±185° Neerslag: -5° tot +95° |
| Werkbereik voor hoekpositie (elektrisch) | Azimut: ±180° Neerslag: 0° tot +90° |
| Gewicht | < 300 kg |
| Vervoervermogen | > 200 kg |
| Absolute encoder | Met nul referentie |
| Tariefbereik | Azimuth & Pitch: Snelle beweging: 5°-10°/s Slow motion: 20′/s Fijne beweging: 2′′/s |
| Maximale versnelling | ≥ 3°/s2 |
| Fout bij kantelrotatie | < ± 3′′ |
| Verticaliteit | ≤ 5′′ |
| Twee-assige gecombineerde wijzingsnauwkeurigheid | ≤ 5′′ (systeemomvattende nauwkeurigheid) |
| Nalevingsnauwkeurigheid | 1′′/10s, 2′′/10min (systeemomvattende nauwkeurigheid) |
| Hoekpositie Positionering nauwkeurigheid | < ± 3′′ |
| Verplaatsings- en herhalingsmogelijkheden | < ± 1,5′′ |
| Hoekpositie-positieresolutie | < 0,36" |
|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 2DT1000GZ |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Specificatie | Parameter |
|---|---|
| Werkbereik voor hoekpositie (mechanisch) | Azimut: ±185° Neerslag: -5° tot +95° |
| Werkbereik voor hoekpositie (elektrisch) | Azimut: ±180° Neerslag: 0° tot +90° |
| Gewicht | < 300 kg |
| Vervoervermogen | > 200 kg |
| Absolute encoder | Met nul referentie |
| Tariefbereik | Azimuth & Pitch: Snelle beweging: 5°-10°/s Slow motion: 20′/s Fijne beweging: 2′′/s |
| Maximale versnelling | ≥ 3°/s2 |
| Fout bij kantelrotatie | < ± 3′′ |
| Verticaliteit | ≤ 5′′ |
| Twee-assige gecombineerde wijzingsnauwkeurigheid | ≤ 5′′ (systeemomvattende nauwkeurigheid) |
| Nalevingsnauwkeurigheid | 1′′/10s, 2′′/10min (systeemomvattende nauwkeurigheid) |
| Hoekpositie Positionering nauwkeurigheid | < ± 3′′ |
| Verplaatsings- en herhalingsmogelijkheden | < ± 1,5′′ |
| Hoekpositie-positieresolutie | < 0,36" |