|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 2DT450GZ |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 3-4 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 2DT450GZ draaitafel met twee assen is een uiterst nauwkeurig tweedimensionaal testapparaat met een bewegingssysteem met dubbele vrijheidsgraden op zowel de azimut- (X) als de pitch- (Y)-as. Dit geavanceerde systeem simuleert nauwkeurig complexe bewegingstrajecten en heeft een tafelbladontwerp dat compatibel is met verschillende precisiecomponenten. Deze apparatuur wordt op grote schaal gebruikt in experimentele scenario's, waaronder positiekalibratie, rate swing-tests en dynamische tracking, en levert stabiele en betrouwbare prestaties voor wetenschappelijk onderzoek, ruimtevaart en andere veeleisende gebieden. Het dient als een ideaal platform voor hoogwaardige bewegingssimulatie en functionele verificatie.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 30 kg |
| Tafeldiameter | Ф450mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van dubbele as | ±3″ |
| Loodrechtheid van dubbele as | ±3″ |
| Snijpunt van dubbele as | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | Buitenframe: ±3″ Binnenframe: ±2″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±1,5″ |
| Tariefbereik | Binnenframe: 0,001°/s~15°/s Buitenframe: 0,001°/s~15°/s |
| Hoek roterend bereik | Buitenframe: ±90° Binnenframe: ±170° |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥50°/s² Buitenframe: ≥50°/s² |
| Gewicht | 380 kg |
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 2DT450GZ |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 2DT450GZ draaitafel met twee assen is een uiterst nauwkeurig tweedimensionaal testapparaat met een bewegingssysteem met dubbele vrijheidsgraden op zowel de azimut- (X) als de pitch- (Y)-as. Dit geavanceerde systeem simuleert nauwkeurig complexe bewegingstrajecten en heeft een tafelbladontwerp dat compatibel is met verschillende precisiecomponenten. Deze apparatuur wordt op grote schaal gebruikt in experimentele scenario's, waaronder positiekalibratie, rate swing-tests en dynamische tracking, en levert stabiele en betrouwbare prestaties voor wetenschappelijk onderzoek, ruimtevaart en andere veeleisende gebieden. Het dient als een ideaal platform voor hoogwaardige bewegingssimulatie en functionele verificatie.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 30 kg |
| Tafeldiameter | Ф450mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van dubbele as | ±3″ |
| Loodrechtheid van dubbele as | ±3″ |
| Snijpunt van dubbele as | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | Buitenframe: ±3″ Binnenframe: ±2″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±1,5″ |
| Tariefbereik | Binnenframe: 0,001°/s~15°/s Buitenframe: 0,001°/s~15°/s |
| Hoek roterend bereik | Buitenframe: ±90° Binnenframe: ±170° |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥50°/s² Buitenframe: ≥50°/s² |
| Gewicht | 380 kg |