|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 2DTGZ-B |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 3-4 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 2DTGZ-B Dubbele As Hoge Precisie Bewegingstest Tracking Draaitafel is een geavanceerd tweedimensionaal bewegingstestplatform met dubbele vrijheidsgraden voor zowel azimut (X-as) als pitch (Y-as) assen. Met behulp van precisie servocontroletechnologie is dit systeem ontworpen om uitgebreide multidimensionale dynamische prestatie tests te leveren voor lucht- en ruimtevaartcomponenten, opto-elektronische apparatuur, inertiële navigatiesystemen en gerelateerde toepassingen.
Deze draaitafel wordt veelvuldig toegepast in experimentele scenario's, waaronder doelsimulatie, zwenkscans en dynamische tracking, en voldoet aan de hoge betrouwbaarheidstestvereisten voor complexe bewegingstrajecten in wetenschappelijk onderzoek en industriële toepassingen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Belastingsgewicht | 50Kg |
| Belastingsgrootte | 300mm * 300mm * 200mm |
| Rotatieprecisie van Dubbele As | ±3″ |
| Loodrechtstand van Dubbele As | ±3″ |
| Doorsnede van Dubbele As | Ф0.5mm diameter bal |
| Positioneringsfout van Hoekpositie | Buitenframe: ±15″ Binnenframe: ±15″ |
| Positioneringsherhaalbaarheid van Hoekpositie | ±15″ |
| Snelheidsbereik | Binnenframe: 0.001°/s ~ 15°/s Buitenframe: 0.001°/s ~ 15°/s |
| Hoekrotatiebereik | Buitenframe: 0° ~ 360° Binnenframe: -50° ~ +50° |
| Snelheidsprecisie | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale Hoekversnelling | Binnenframe: ≥ 10°/s² Buitenframe: ≥ 10°/s² |
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 2DTGZ-B |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 2DTGZ-B Dubbele As Hoge Precisie Bewegingstest Tracking Draaitafel is een geavanceerd tweedimensionaal bewegingstestplatform met dubbele vrijheidsgraden voor zowel azimut (X-as) als pitch (Y-as) assen. Met behulp van precisie servocontroletechnologie is dit systeem ontworpen om uitgebreide multidimensionale dynamische prestatie tests te leveren voor lucht- en ruimtevaartcomponenten, opto-elektronische apparatuur, inertiële navigatiesystemen en gerelateerde toepassingen.
Deze draaitafel wordt veelvuldig toegepast in experimentele scenario's, waaronder doelsimulatie, zwenkscans en dynamische tracking, en voldoet aan de hoge betrouwbaarheidstestvereisten voor complexe bewegingstrajecten in wetenschappelijk onderzoek en industriële toepassingen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Belastingsgewicht | 50Kg |
| Belastingsgrootte | 300mm * 300mm * 200mm |
| Rotatieprecisie van Dubbele As | ±3″ |
| Loodrechtstand van Dubbele As | ±3″ |
| Doorsnede van Dubbele As | Ф0.5mm diameter bal |
| Positioneringsfout van Hoekpositie | Buitenframe: ±15″ Binnenframe: ±15″ |
| Positioneringsherhaalbaarheid van Hoekpositie | ±15″ |
| Snelheidsbereik | Binnenframe: 0.001°/s ~ 15°/s Buitenframe: 0.001°/s ~ 15°/s |
| Hoekrotatiebereik | Buitenframe: 0° ~ 360° Binnenframe: -50° ~ +50° |
| Snelheidsprecisie | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale Hoekversnelling | Binnenframe: ≥ 10°/s² Buitenframe: ≥ 10°/s² |