|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 3DT650-A |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 3-4 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 3DT650-A drieassige navigatie-anti-interferentietestdraaitafel is een precisieapparaat dat op drie onafhankelijke assen kan draaien (pitch, roll en yaw). Deze geavanceerde apparatuur vindt uitgebreide toepassingen in de lucht- en ruimtevaart, wetenschappelijk onderzoek en industriële automatisering, waar nauwkeurige meerassige bewegingscontrole vereist is.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 20 kg |
| Tafeldiameter | Ф600mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van drie assen | ±3″ |
| Loodrechtheid van drie assen | ±3″ |
| Snijpunt van drie assen | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±0,1° |
| Tariefbereik | Binnenframe: ≤3600°/s Middenframe: ≤20°/s Buitenframe: ≤20°/s |
| Rotatiebereik | Binnenframe: continue rotatie Middenframe: -90°~+90° Buitenframe: continue rotatie |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥60°/s² Middenframe: ≥20°/s² Buitenframe: ≥20°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |
| Maximale werkstukgrootte | Ф600*450 |
| Hoek bekijken | ≤15° |
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 3DT650-A |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 3DT650-A drieassige navigatie-anti-interferentietestdraaitafel is een precisieapparaat dat op drie onafhankelijke assen kan draaien (pitch, roll en yaw). Deze geavanceerde apparatuur vindt uitgebreide toepassingen in de lucht- en ruimtevaart, wetenschappelijk onderzoek en industriële automatisering, waar nauwkeurige meerassige bewegingscontrole vereist is.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 20 kg |
| Tafeldiameter | Ф600mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van drie assen | ±3″ |
| Loodrechtheid van drie assen | ±3″ |
| Snijpunt van drie assen | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±0,1° |
| Tariefbereik | Binnenframe: ≤3600°/s Middenframe: ≤20°/s Buitenframe: ≤20°/s |
| Rotatiebereik | Binnenframe: continue rotatie Middenframe: -90°~+90° Buitenframe: continue rotatie |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥60°/s² Middenframe: ≥20°/s² Buitenframe: ≥20°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |
| Maximale werkstukgrootte | Ф600*450 |
| Hoek bekijken | ≤15° |