|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 3DT565-B |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 3-4 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 3DT565-B drieassige elektrische draaitafel is een precisieapparaat dat kan roteren op drie onafhankelijke assen (pitch, roll en yaw). Deze geavanceerde apparatuur vindt uitgebreide toepassingen in de lucht- en ruimtevaart, wetenschappelijk onderzoek en industriële automatisering, waar nauwkeurige bewegingssimulatie en testen vereist zijn.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Gewicht laden | 30 kg |
| Maximale grootte van het proefstuk | 400 mm * 400 mm * 400 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van drie assen | ±3″ |
| Loodrechtheid van drie assen | ±3″ |
| Snijpunt van drie assen | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±5″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | Binnenframe: 0,01°/s ~ 200°/s Middenframe: 0,01°/s ~ 200°/s Buitenframe: 0,01°/s ~ 200°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥100°/s² Middenframe: ≥100°/s² Buitenframe: ≥50°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 3DT565-B |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 3DT565-B drieassige elektrische draaitafel is een precisieapparaat dat kan roteren op drie onafhankelijke assen (pitch, roll en yaw). Deze geavanceerde apparatuur vindt uitgebreide toepassingen in de lucht- en ruimtevaart, wetenschappelijk onderzoek en industriële automatisering, waar nauwkeurige bewegingssimulatie en testen vereist zijn.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Gewicht laden | 30 kg |
| Maximale grootte van het proefstuk | 400 mm * 400 mm * 400 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van drie assen | ±3″ |
| Loodrechtheid van drie assen | ±3″ |
| Snijpunt van drie assen | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±5″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | Binnenframe: 0,01°/s ~ 200°/s Middenframe: 0,01°/s ~ 200°/s Buitenframe: 0,01°/s ~ 200°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥100°/s² Middenframe: ≥100°/s² Buitenframe: ≥50°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |