|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 3DT320-A |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 3-4 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 3DT320-A kleine elektrische draaitafel met drie assen is een zeer nauwkeurige, multifunctionele drieassige testapparatuur die is ontworpen voor simulatietests van houdingsbewegingen. Dit veelzijdige systeem is ideaal voor het testen en kalibreren van traagheidscombinaties en apparaten, met zowel positie- als snelheidsfuncties.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Gewicht laden | 15 kg |
| Tafeldiameter | Ф320mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van drie assen | ±5″ |
| Loodrechtheid van drie assen | ±6″ |
| Snijpunt van drie assen | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±5″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±5″ |
| Tariefbereik | Binnenframe: 0,01°/s~300°/s Middenframe: 0,01°/s~200°/s Buitenframe: 0,01°/s~200°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥100°/s² Middenframe: ≥50°/s² Buitenframe: ≥50°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 3DT320-A |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 3DT320-A kleine elektrische draaitafel met drie assen is een zeer nauwkeurige, multifunctionele drieassige testapparatuur die is ontworpen voor simulatietests van houdingsbewegingen. Dit veelzijdige systeem is ideaal voor het testen en kalibreren van traagheidscombinaties en apparaten, met zowel positie- als snelheidsfuncties.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Gewicht laden | 15 kg |
| Tafeldiameter | Ф320mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van drie assen | ±5″ |
| Loodrechtheid van drie assen | ±6″ |
| Snijpunt van drie assen | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±5″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±5″ |
| Tariefbereik | Binnenframe: 0,01°/s~300°/s Middenframe: 0,01°/s~200°/s Buitenframe: 0,01°/s~200°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥100°/s² Middenframe: ≥50°/s² Buitenframe: ≥50°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |