|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 2DT600GZ |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 3-4 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 2DT600GZ tweeassige tracking-traagheidsnavigatietestdraaitafel beschikt over twee bewegingsgraden in de azimut-as (X) en de pitch-as (Y). Deze tweedimensionale precisietestapparatuur op tafelblad wordt voornamelijk gebruikt voor het testen van de positie, snelheidszwaai, tracking en andere functies van precisiecomponenten en -assemblages.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Gewicht laden | 50 kg |
| Tafeldiameter | Ф600mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van dubbele as | ±3″ |
| Loodrechtheid van dubbele as | ±3″ |
| Snijpunt van dubbele as | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | Buitenframe: ±3″ Binnenframe: ±2″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | Binnenframe: 0,001°/s ~ 15°/s Buitenframe: 0,001°/s ~ 15°/s |
| Hoek roterend bereik | Buitenframe: ±90° Binnenframe: ±170° |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω ≤ 1°/s: 2×10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2×10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω ≥ 10°/s: 2×10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥30°/s² Buitenframe: ≥30°/s² |
|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 2DT600GZ |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 2DT600GZ tweeassige tracking-traagheidsnavigatietestdraaitafel beschikt over twee bewegingsgraden in de azimut-as (X) en de pitch-as (Y). Deze tweedimensionale precisietestapparatuur op tafelblad wordt voornamelijk gebruikt voor het testen van de positie, snelheidszwaai, tracking en andere functies van precisiecomponenten en -assemblages.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Gewicht laden | 50 kg |
| Tafeldiameter | Ф600mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van dubbele as | ±3″ |
| Loodrechtheid van dubbele as | ±3″ |
| Snijpunt van dubbele as | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | Buitenframe: ±3″ Binnenframe: ±2″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | Binnenframe: 0,001°/s ~ 15°/s Buitenframe: 0,001°/s ~ 15°/s |
| Hoek roterend bereik | Buitenframe: ±90° Binnenframe: ±170° |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω ≤ 1°/s: 2×10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2×10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω ≥ 10°/s: 2×10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥30°/s² Buitenframe: ≥30°/s² |