|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 3DT550WK |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 3-4 maanden |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 3FDT550WK draaitafel met drie assen voor temperatuurregeling is een gespecialiseerde testapparatuur die temperatuurregeling integreert met nauwkeurige rotatiefuncties. Dit systeem is in de eerste plaats ontworpen voor uitgebreide prestatietests van materialen en producten onder omgevingsomstandigheden met extreem hoge of lage temperaturen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 40 kg |
| Tafeldiameter | Ф550mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van drie assen | ±3″ |
| Loodrechtheid van drie assen | ±3″ |
| Snijpunt van drie assen | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±2″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | Binnenframe: 0,01°/s~500°/s Middenframe: 0,01°/s~200°/s Buitenframe: 0,01°/s~100°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥100°/s² Middenframe: ≥100°/s² Buitenframe: ≥100°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |
| Temperatuurbereik | -50°C~+120°C |
| Temperatuurfout | ±1°C |
| Temperatuurschommelingen | ±1°C |
| Temperatuuruniformiteit | ±2°C |
| Maximale verwarmings- en koelsnelheid | ≥3°C/min |
| Afmetingen in de doos | 600 mm x 600 mm x 620 mm |
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | 3DT550WK |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 3FDT550WK draaitafel met drie assen voor temperatuurregeling is een gespecialiseerde testapparatuur die temperatuurregeling integreert met nauwkeurige rotatiefuncties. Dit systeem is in de eerste plaats ontworpen voor uitgebreide prestatietests van materialen en producten onder omgevingsomstandigheden met extreem hoge of lage temperaturen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Gewicht laden | 40 kg |
| Tafeldiameter | Ф550mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Roterende nauwkeurigheid van drie assen | ±3″ |
| Loodrechtheid van drie assen | ±3″ |
| Snijpunt van drie assen | Kogel met een diameter van Ф0,5 mm |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±2″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±2″ |
| Tariefbereik | Binnenframe: 0,01°/s~500°/s Middenframe: 0,01°/s~200°/s Buitenframe: 0,01°/s~100°/s |
| Beoordeel nauwkeurigheid | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° gemiddeld) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° gemiddeld) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° gemiddeld) |
| Maximale hoekversnelling | Binnenframe: ≥100°/s² Middenframe: ≥100°/s² Buitenframe: ≥100°/s² |
| Gebruiker sleepring | Aanpasbaar |
| Temperatuurbereik | -50°C~+120°C |
| Temperatuurfout | ±1°C |
| Temperatuurschommelingen | ±1°C |
| Temperatuuruniformiteit | ±2°C |
| Maximale verwarmings- en koelsnelheid | ≥3°C/min |
| Afmetingen in de doos | 600 mm x 600 mm x 620 mm |