| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | / |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 20-30 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Tafeldiameter | Ф200mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Laadvermogen | ≤15 kg |
| Roterende nauwkeurigheid van as | ±3″ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±3″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±1,5″ |
| Instelbaar bereik van loodrechtheid | ±15° |
| Gewicht | ongeveer 60kg |
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | / |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Tafeldiameter | Ф200mm |
| Vlakheid van de tafel | 0,02 mm |
| Tabeluitloop | 0,02 mm |
| Laadvermogen | ≤15 kg |
| Roterende nauwkeurigheid van as | ±3″ |
| Positioneringsfout van hoekpositie | ±3″ |
| Positionering Herhaalbaarheid van hoekpositie | ±1,5″ |
| Instelbaar bereik van loodrechtheid | ±15° |
| Gewicht | ongeveer 60kg |