| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | RYS7-720 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 20-30 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | RYS7-720 |
| Precisiteit | ± 2′′ |
| Hoekresolutie | 0.36" |
| Herhaalbaarheid | 0.72′′ |
| Elektrische toegestane draaiveld | Maximaal 400 tpm |
| Fysieke rotatiesnelheid | Maximaal 10000 tpm |
| Uitgangsmodus | Analoge hoeveelheid, uitgerust met een schakelbord om de hoekgegevens uit te voeren |
| Interfaceformulier | Connector/draad |
| Interface protocol | BISS_C / ENDAT / SPI / Op maat |
| Diameter | 50-350 mm |
| Dikte | 10-25 mm; kan worden aangepast |
| Stroomvoorziening | 9~36VDC |
| Werktemperatuur | -50°C+120°C |
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | RYS7-720 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | RYS7-720 |
| Precisiteit | ± 2′′ |
| Hoekresolutie | 0.36" |
| Herhaalbaarheid | 0.72′′ |
| Elektrische toegestane draaiveld | Maximaal 400 tpm |
| Fysieke rotatiesnelheid | Maximaal 10000 tpm |
| Uitgangsmodus | Analoge hoeveelheid, uitgerust met een schakelbord om de hoekgegevens uit te voeren |
| Interfaceformulier | Connector/draad |
| Interface protocol | BISS_C / ENDAT / SPI / Op maat |
| Diameter | 50-350 mm |
| Dikte | 10-25 mm; kan worden aangepast |
| Stroomvoorziening | 9~36VDC |
| Werktemperatuur | -50°C+120°C |