|
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | FD07/FHT12 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 20-30 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Meetbereik | 0-360° |
| Wijzerplaatindexwaarde | 1° |
| Meetnauwkeurigheid | 1" (FHT12) / 2" (FD07) |
| Meetresolutie | 0,1" of 0,00001° |
| Midden Hoogte | 160 mm |
| Spindel boring | Morse 4 # |
|
| Merknaam: | RUYA |
| Modelnummer: | FD07/FHT12 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Meetbereik | 0-360° |
| Wijzerplaatindexwaarde | 1° |
| Meetnauwkeurigheid | 1" (FHT12) / 2" (FD07) |
| Meetresolutie | 0,1" of 0,00001° |
| Midden Hoogte | 160 mm |
| Spindel boring | Morse 4 # |